ForumPortaliPytësoriRegjistrohuidentifikimi
Reklama
Nuk ka akoma kerkese per Reklame
Ortaket

Lirenti.Com - Forumi i Fjales se Lire

Lirenti.Com

LoogTech Forum

LoogTech Forum
Sondazh
Cfare Web Browser-i perdorni?
FireFox
60%
 60% [ 3 ]
Google Chrome
0%
 0% [ 0 ]
Internet Explorer
40%
 40% [ 2 ]
Safari
0%
 0% [ 0 ]
Opera
0%
 0% [ 0 ]
netscape
0%
 0% [ 0 ]
Tjeter
0%
 0% [ 0 ]
Totali i votave : 5
Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 27 më Sat Nov 14, 2009 3:12 pm

Share | 
 

 Windows XP,Windows Vista apo Windows 7?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
kristimcs
Administrator
Administrator
kristimcs

Numri i postimeve : 135

MesazhTitulli: Windows XP,Windows Vista apo Windows 7?   Fri May 29, 2009 7:18 pm

Ketu do te shkruani se cilin nga sitemet operative te permendura me siper esht me i mir....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://connor.net.tc
kristimcs
Administrator
Administrator
kristimcs

Numri i postimeve : 135

MesazhTitulli: Re: Windows XP,Windows Vista apo Windows 7?   Fri May 29, 2009 7:20 pm

un mendoj se me i mir nga kto sisteme esht XP,perderisa ate kam perdorur me shum.vista nk me pelqen dhe aq sepse e kam par tek cuni i dajes tim dhe nk kishte ndonje gje te vecante...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://connor.net.tc
 
Windows XP,Windows Vista apo Windows 7?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Connor Forum ™ :: Informatika :: Sisteme operative-
Kërce tek: