ForumPortaliPytësoriRegjistrohuidentifikimi
Reklama
Nuk ka akoma kerkese per Reklame
Ortaket

Lirenti.Com - Forumi i Fjales se Lire

Lirenti.Com

LoogTech Forum

LoogTech Forum
Sondazh
Cfare Web Browser-i perdorni?
FireFox
60%
 60% [ 3 ]
Google Chrome
0%
 0% [ 0 ]
Internet Explorer
40%
 40% [ 2 ]
Safari
0%
 0% [ 0 ]
Opera
0%
 0% [ 0 ]
netscape
0%
 0% [ 0 ]
Tjeter
0%
 0% [ 0 ]
Totali i votave : 5
Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 27 më Sat Nov 14, 2009 3:12 pm

Share | 
 

 Vini nje foto kengetari/eje dhe anetari pasues duhet te gjeje emrin etij/saj!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Flavita Raven
Anetar Premium
Anetar Premium
Flavita Raven

Numri i postimeve : 16

MesazhTitulli: Vini nje foto kengetari/eje dhe anetari pasues duhet te gjeje emrin etij/saj!   Sat May 30, 2009 9:49 am

Mbrapsht në krye Shko poshtë
kristimcs
Administrator
Administrator
kristimcs

Numri i postimeve : 135

MesazhTitulli: Re: Vini nje foto kengetari/eje dhe anetari pasues duhet te gjeje emrin etij/saj!   Sat May 30, 2009 10:35 am

ket e njof ky esht James Hetfield qe esht tek Metallica.....

tani gjejeni ju:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://connor.net.tc
Flavita Raven
Anetar Premium
Anetar Premium
Flavita Raven

Numri i postimeve : 16

MesazhTitulli: Re: Vini nje foto kengetari/eje dhe anetari pasues duhet te gjeje emrin etij/saj!   Sat May 30, 2009 11:37 am

e veshtire shume.....Bomfunk...

Mbrapsht në krye Shko poshtë
kristimcs
Administrator
Administrator
kristimcs

Numri i postimeve : 135

MesazhTitulli: Re: Vini nje foto kengetari/eje dhe anetari pasues duhet te gjeje emrin etij/saj!   Sat May 30, 2009 1:42 pm

jo mos me thuaj qe ky esht i veshtir shum...ky esht kirk hamet...hahahaha(dhe ktu nk po luhet esht e veshtir apo jo,por thjesht te gjejme kengetarin)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://connor.net.tc
Flavita Raven
Anetar Premium
Anetar Premium
Flavita Raven

Numri i postimeve : 16

MesazhTitulli: Re: Vini nje foto kengetari/eje dhe anetari pasues duhet te gjeje emrin etij/saj!   Sun May 31, 2009 3:27 am

HIM.....

Mbrapsht në krye Shko poshtë
kristimcs
Administrator
Administrator
kristimcs

Numri i postimeve : 135

MesazhTitulli: Re: Vini nje foto kengetari/eje dhe anetari pasues duhet te gjeje emrin etij/saj!   Thu Jun 04, 2009 9:53 am

Jo e ke gabim kto nk jan HIM,por jan KORN.
dhe kjo esht christina aguilera.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://connor.net.tc
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Vini nje foto kengetari/eje dhe anetari pasues duhet te gjeje emrin etij/saj!   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Vini nje foto kengetari/eje dhe anetari pasues duhet te gjeje emrin etij/saj!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Connor Forum ™ :: Argetim :: Lojra-
Kërce tek: