ForumPortaliPytësoriRegjistrohuidentifikimi
Reklama
Nuk ka akoma kerkese per Reklame
Ortaket

Lirenti.Com - Forumi i Fjales se Lire

Lirenti.Com

LoogTech Forum

LoogTech Forum
Sondazh
Cfare Web Browser-i perdorni?
FireFox
60%
 60% [ 3 ]
Google Chrome
0%
 0% [ 0 ]
Internet Explorer
40%
 40% [ 2 ]
Safari
0%
 0% [ 0 ]
Opera
0%
 0% [ 0 ]
netscape
0%
 0% [ 0 ]
Tjeter
0%
 0% [ 0 ]
Totali i votave : 5
Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 27 më Sat Nov 14, 2009 3:12 pm

Share | 
 

 Cila esht skuadra juaj e zemres?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
kristimcs
Administrator
Administrator
kristimcs

Numri i postimeve : 135

MesazhTitulli: Cila esht skuadra juaj e zemres?   Sat May 30, 2009 2:01 pm

Un personalisht jam me MILAN por perlqej dhe JUVENTUS.... Cool
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://connor.net.tc
Flavita Raven
Anetar Premium
Anetar Premium
Flavita Raven

Numri i postimeve : 16

MesazhTitulli: Re: Cila esht skuadra juaj e zemres?   Sun May 31, 2009 3:29 am

Milan forever!!!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
kristimcs
Administrator
Administrator
kristimcs

Numri i postimeve : 135

MesazhTitulli: Re: Cila esht skuadra juaj e zemres?   Mon Jun 01, 2009 4:07 pm

bravo flavita....deri tani shum mir....me MILAN...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://connor.net.tc
Vampyra Darkstar
Designer
Designer
Vampyra Darkstar

Numri i postimeve : 4

MesazhTitulli: Re: Cila esht skuadra juaj e zemres?   Sun Jun 28, 2009 6:51 am

Tashi me e thon si me e thon un jam i cik , dmth i cik si shum
Crazy ABOUT MILAN.... Cool Cool Cool
Very Happy Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cila esht skuadra juaj e zemres?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Cila esht skuadra juaj e zemres?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Connor Forum ™ :: Argetim :: Sporti-
Kërce tek: