ForumPortaliPytësoriRegjistrohuidentifikimi
Reklama
Nuk ka akoma kerkese per Reklame
Ortaket

Lirenti.Com - Forumi i Fjales se Lire

Lirenti.Com

LoogTech Forum

LoogTech Forum
Sondazh
Cfare Web Browser-i perdorni?
FireFox
60%
 60% [ 3 ]
Google Chrome
0%
 0% [ 0 ]
Internet Explorer
40%
 40% [ 2 ]
Safari
0%
 0% [ 0 ]
Opera
0%
 0% [ 0 ]
netscape
0%
 0% [ 0 ]
Tjeter
0%
 0% [ 0 ]
Totali i votave : 5
Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 27 më Sat Nov 14, 2009 3:12 pm

Share | 
 

 Rrobat e pules

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Flavita Raven
Anetar Premium
Anetar Premium
Flavita Raven

Numri i postimeve : 16

MesazhTitulli: Rrobat e pules   Sat May 30, 2009 3:02 am

Nje endacak vjedh nje pule dhe shkon buze lumit per ta ngrene. Pasi i pret koken dhe i rrjep pendet vjen rojtari. Djali me te pare,e hedh pulen ne lume.
-C'ke bere more?
-Asgje!-i thote endacaku.
-Po c'jane gjithe keto pende?
-Epo...kaloi nje pule ketej...Donte te bente nje zhytje dhe me tha t'i ruaja pak rrobat..... tongue
Mbrapsht në krye Shko poshtë
kristimcs
Administrator
Administrator
kristimcs

Numri i postimeve : 135

MesazhTitulli: Re: Rrobat e pules   Sat May 30, 2009 5:56 am

HAHAHAHA......kjo po qe qenka e forte.....ku si shkon menja robve....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://connor.net.tc
kristimcs
Administrator
Administrator
kristimcs

Numri i postimeve : 135

MesazhTitulli: Re: Rrobat e pules   Sat May 30, 2009 4:09 pm

Ishte Shqiptari,Gjermani dhe Italiani.Cili prej tyre do te shkonte me shpejt ne shtepi me makine do te merrte pasurine e mbretit.
*Ecen Gjermani me 320 ne ore dhe perplaset.
*Ecen Italiani me 340 ne ore dhe perplaset.
*Ecen Shqiptari me 60 ne ore dhe bie ne kanal
-Po c'pate ti - i thojne Shqiptarit.
-Po ja mu duk sikur po ecja ne kembe dhe thash po i bie per shkurt... Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://connor.net.tc
Flavita Raven
Anetar Premium
Anetar Premium
Flavita Raven

Numri i postimeve : 16

MesazhTitulli: Re: Rrobat e pules   Sun May 31, 2009 3:41 am

Hahahaha.......shqiptaret tashme jane mesuar me shpejtesi te medha,kshu qe sbesoj te ndodhe me kjo.....Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
kristimcs
Administrator
Administrator
kristimcs

Numri i postimeve : 135

MesazhTitulli: Re: Rrobat e pules   Mon Jun 01, 2009 4:06 pm

po flavita ke te drejte.....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://connor.net.tc
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Rrobat e pules   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Rrobat e pules
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Connor Forum ™ :: Barsaleta dhe Humor :: Per te qeshur-
Kërce tek: