ForumPortaliPytësoriRegjistrohuidentifikimi
Reklama
Nuk ka akoma kerkese per Reklame
Ortaket

Lirenti.Com - Forumi i Fjales se Lire

Lirenti.Com

LoogTech Forum

LoogTech Forum
Sondazh
Cfare Web Browser-i perdorni?
FireFox
60%
 60% [ 3 ]
Google Chrome
0%
 0% [ 0 ]
Internet Explorer
40%
 40% [ 2 ]
Safari
0%
 0% [ 0 ]
Opera
0%
 0% [ 0 ]
netscape
0%
 0% [ 0 ]
Tjeter
0%
 0% [ 0 ]
Totali i votave : 5
Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 27 më Sat Nov 14, 2009 3:12 pm

Share | 
 

 Cfare Web Browser-i perdorni?

Shko poshtë 

Cfare Web Browser-i perdorni?
FireFox
60%
 60%  [ 3 ]
Google Chrome
0%
 0%  [ 0 ]
Internet Explorer
40%
 40%  [ 2 ]
Safari
0%
 0%  [ 0 ]
Opera
0%
 0%  [ 0 ]
netscape
0%
 0%  [ 0 ]
Tjeter
0%
 0%  [ 0 ]
Totali i votave : 5
 

AutoriMesazh
kristimcs
Administrator
Administrator
kristimcs

Numri i postimeve : 135

MesazhTitulli: Cfare Web Browser-i perdorni?   Mon Jun 08, 2009 9:54 am

Un perdor FireFox esht shum i mir dhe i shpejte,mendoj se esht me i mir se te tjeret. Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://connor.net.tc
MotherFuckin' Princess
Anetar/e
Anetar/e


Numri i postimeve : 1

MesazhTitulli: Re: Cfare Web Browser-i perdorni?   Sun Jun 28, 2009 1:47 pm

Emm un x vete perdor internet explorer....Gjithsesi shume prej atyre q njof me kan rekomanduar fire fox!Besoj se do ta perdor dhe une se shpejti... Laughing
Mbrapsht në krye Shko poshtë
kristimcs
Administrator
Administrator
kristimcs

Numri i postimeve : 135

MesazhTitulli: Re: Cfare Web Browser-i perdorni?   Sun Jun 28, 2009 2:00 pm

epo mesa duket deri tani rezultati eshte 3-2 per FireFox keshtu qe nxito ta marresh.... Cool
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://connor.net.tc
B|1n1
Super Moderator
Super Moderator


Numri i postimeve : 10

MesazhTitulli: Re: Cfare Web Browser-i perdorni?   Thu Jul 02, 2009 6:09 am

edhe un e perdori Fire Fox
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://loogtech.wwooww.net
B|1n1
Super Moderator
Super Moderator


Numri i postimeve : 10

MesazhTitulli: Re: Cfare Web Browser-i perdorni?   Thu Jul 02, 2009 6:09 am

d.m.th u bem 4 me 2 per fire fox
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://loogtech.wwooww.net
kristimcs
Administrator
Administrator
kristimcs

Numri i postimeve : 135

MesazhTitulli: Re: Cfare Web Browser-i perdorni?   Thu Jul 02, 2009 6:46 am


_________________
..::Administrator::..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://connor.net.tc
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cfare Web Browser-i perdorni?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Cfare Web Browser-i perdorni?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Connor Forum ™ :: Rubrika :: Votime dhe Sondazhe-
Kërce tek: