ForumPortaliPytësoriRegjistrohuidentifikimi
Reklama
Nuk ka akoma kerkese per Reklame
Ortaket

Lirenti.Com - Forumi i Fjales se Lire

Lirenti.Com

LoogTech Forum

LoogTech Forum
Sondazh
Cfare Web Browser-i perdorni?
FireFox
60%
 60% [ 3 ]
Google Chrome
0%
 0% [ 0 ]
Internet Explorer
40%
 40% [ 2 ]
Safari
0%
 0% [ 0 ]
Opera
0%
 0% [ 0 ]
netscape
0%
 0% [ 0 ]
Tjeter
0%
 0% [ 0 ]
Totali i votave : 5
Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 27 më Sat Nov 14, 2009 3:12 pm

Share | 
 

 Sa e keni ramin e PC tuaj?

Shko poshtë 

Sa e keni Ramin ne pc
316mb
50%
 50%  [ 1 ]
512mb
50%
 50%  [ 1 ]
1G
0%
 0%  [ 0 ]
2G
0%
 0%  [ 0 ]
Totali i votave : 2
 

AutoriMesazh
aldo11
Administrator
Administrator
aldo11

Numri i postimeve : 11

MesazhTitulli: Sa e keni ramin e PC tuaj?   Sun Jun 14, 2009 5:45 am

Rami i kompjuterit tim eshte 512mg

--------
Edited by : B|1n1
Se pari duhet me qel edhe nje POLL tani postet shkojn
Mbrapsht në krye Shko poshtë
kristimcs
Administrator
Administrator
kristimcs

Numri i postimeve : 135

MesazhTitulli: Re: Sa e keni ramin e PC tuaj?   Sat Jun 27, 2009 8:07 pm

edhe un ramin e kam 512 MB...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://connor.net.tc
 
Sa e keni ramin e PC tuaj?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Connor Forum ™ :: Rubrika :: Votime dhe Sondazhe-
Kërce tek: