ForumPortaliPytësoriRegjistrohuidentifikimi
Reklama
Nuk ka akoma kerkese per Reklame
Ortaket

Lirenti.Com - Forumi i Fjales se Lire

Lirenti.Com

LoogTech Forum

LoogTech Forum
Sondazh
Cfare Web Browser-i perdorni?
FireFox
60%
 60% [ 3 ]
Google Chrome
0%
 0% [ 0 ]
Internet Explorer
40%
 40% [ 2 ]
Safari
0%
 0% [ 0 ]
Opera
0%
 0% [ 0 ]
netscape
0%
 0% [ 0 ]
Tjeter
0%
 0% [ 0 ]
Totali i votave : 5
Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 27 më Sat Nov 14, 2009 3:12 pm

Share | 
 

 Nje burre shet gabimisht jahtin e tij per me pak se 23 euro!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
aldo11
Administrator
Administrator
aldo11

Numri i postimeve : 11

MesazhTitulli: Nje burre shet gabimisht jahtin e tij per me pak se 23 euro!   Sun Jun 14, 2009 11:11 am

Nje burre kishte cuar jahtin e tij ne nje aste jahtesh per ta shitur por burri kishte harruar te thonte cmimin e jahtit dhe personat qe donin ta blenin kishin kujtuar se kishe qene nje shaka dhe kishin thene qe duam ta blejme jahtin me 22.50 euro. Kur kete gje e mori vesh pronari tha qe ishte nje problem teknik por bleresit e cuan ceshtjen ne gjyukate dhe gjykata i tha se asta ishte e ligjshme dhe qe jahti i perkiste bleresve dhe keshtu ish pronari i jahtit kuptoi qe kishte bere nje gabim per te cilin do te pendohej per gjithe jeten e tij. Dhe bleresit fatlume pasi moren jahtin e tyre te blere vetem me 22.50 euro u larguan te kenaqur me jahtin e tyre te ri. Laughing
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Nje burre shet gabimisht jahtin e tij per me pak se 23 euro!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Connor Forum ™ :: Argetim :: Kuriozitete-
Kërce tek: