ForumPortaliPytësoriRegjistrohuidentifikimi
Reklama
Nuk ka akoma kerkese per Reklame
Ortaket

Lirenti.Com - Forumi i Fjales se Lire

Lirenti.Com

LoogTech Forum

LoogTech Forum
Sondazh
Cfare Web Browser-i perdorni?
FireFox
60%
 60% [ 3 ]
Google Chrome
0%
 0% [ 0 ]
Internet Explorer
40%
 40% [ 2 ]
Safari
0%
 0% [ 0 ]
Opera
0%
 0% [ 0 ]
netscape
0%
 0% [ 0 ]
Tjeter
0%
 0% [ 0 ]
Totali i votave : 5
Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 27 më Sat Nov 14, 2009 3:12 pm

Share | 
 

 Kompania japoneze Sony ka paraqitur versionin e ri te ultra laptopit vaio me shenjen dalluee "P"

Shko poshtë 
AutoriMesazh
aldo11
Administrator
Administrator
aldo11

Numri i postimeve : 11

MesazhTitulli: Kompania japoneze Sony ka paraqitur versionin e ri te ultra laptopit vaio me shenjen dalluee "P"   Sun Jun 14, 2009 11:22 am

ompjuteri është i pajisur me procesorin e kompanisë Intel i cili
punon në 1.33 GHz, për ruajtje të dhënave shfrytëzon diskun e fortë
prej 60 gigabajt apo SSD (Solid State Drive) prej 128 gigabajt, e në të
gjenden edhe një varg hyrje/daljesh si portet USB, dalja VGA si dhe
qasjet MS e SD.
Ekrani i këtij laptopi është i madhësisë 8 inç dhe ofron pamje në
rezolucion të madh prje 1.600 x 768 piksela. Sistemi operativ me të
cilin punon ky laptop është Windows Vista.

Çmimi i laptopit Sony Vaio P sillet në mes 900 e 1.500 dollarëve
amerikanë, për dallim nga modeli të cilin e zgjidhni dhe komponentët të
cilët gjenden në të.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Kompania japoneze Sony ka paraqitur versionin e ri te ultra laptopit vaio me shenjen dalluee "P"
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Connor Forum ™ :: Shkenca :: Shkenca dhe jeta-
Kërce tek: