ForumPortaliPytësoriRegjistrohuidentifikimi
Reklama
Nuk ka akoma kerkese per Reklame
Ortaket

Lirenti.Com - Forumi i Fjales se Lire

Lirenti.Com

LoogTech Forum

LoogTech Forum
Sondazh
Cfare Web Browser-i perdorni?
FireFox
60%
 60% [ 3 ]
Google Chrome
0%
 0% [ 0 ]
Internet Explorer
40%
 40% [ 2 ]
Safari
0%
 0% [ 0 ]
Opera
0%
 0% [ 0 ]
netscape
0%
 0% [ 0 ]
Tjeter
0%
 0% [ 0 ]
Totali i votave : 5
Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 27 më Sat Nov 14, 2009 3:12 pm

Share | 
 

 Cilin sistem operativ perdorni?

Shko poshtë 

Cilin sistem operativ perdorni?
Windows XP
100%
 100%  [ 1 ]
Windows Vista
0%
 0%  [ 0 ]
Windows 7
0%
 0%  [ 0 ]
Linux
0%
 0%  [ 0 ]
Macintosh
0%
 0%  [ 0 ]
Unix
0%
 0%  [ 0 ]
Tjeter(Specifikojeni)
0%
 0%  [ 0 ]
Totali i votave : 1
 

AutoriMesazh
kristimcs
Administrator
Administrator
kristimcs

Numri i postimeve : 135

MesazhTitulli: Cilin sistem operativ perdorni?   Mon Jun 29, 2009 1:02 pm

Un perdor Windows XP dhe deri tani jam i kenaqur....kam ndermend te marr Windows 7 pak me von keshtu qe do ti jap nje prove dhe te vendos me XP dhe 7-s.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://connor.net.tc
 
Cilin sistem operativ perdorni?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Connor Forum ™ :: Rubrika :: Votime dhe Sondazhe-
Kërce tek: