ForumPortaliPytësoriRegjistrohuidentifikimi
Reklama
Nuk ka akoma kerkese per Reklame
Ortaket

Lirenti.Com - Forumi i Fjales se Lire

Lirenti.Com

LoogTech Forum

LoogTech Forum
Sondazh
Cfare Web Browser-i perdorni?
FireFox
60%
 60% [ 3 ]
Google Chrome
0%
 0% [ 0 ]
Internet Explorer
40%
 40% [ 2 ]
Safari
0%
 0% [ 0 ]
Opera
0%
 0% [ 0 ]
netscape
0%
 0% [ 0 ]
Tjeter
0%
 0% [ 0 ]
Totali i votave : 5
Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 27 më Sat Nov 14, 2009 3:12 pm

Share | 
 

 Cilin nga filmat me poshte preferoni me shume

Shko poshtë 

Cilin nga filmat me poshte preferoni me shume
Harry Potter
100%
 100%  [ 1 ]
Samurai i Fundit
0%
 0%  [ 0 ]
Rrufeja e zeze
0%
 0%  [ 0 ]
Matrix
0%
 0%  [ 0 ]
Nuk me pelqen asnje nga ato lart
0%
 0%  [ 0 ]
Totali i votave : 1
 

AutoriMesazh
kristimcs
Administrator
Administrator
kristimcs

Numri i postimeve : 135

MesazhTitulli: Cilin nga filmat me poshte preferoni me shume   Tue Jun 30, 2009 6:01 am

Mua per vete me pelqen me shume Harry Potter.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://connor.net.tc
 
Cilin nga filmat me poshte preferoni me shume
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Connor Forum ™ :: Rubrika :: Votime dhe Sondazhe-
Kërce tek: