ForumPortaliPytësoriRegjistrohuidentifikimi
Reklama
Nuk ka akoma kerkese per Reklame
Ortaket

Lirenti.Com - Forumi i Fjales se Lire

Lirenti.Com

LoogTech Forum

LoogTech Forum
Sondazh
Cfare Web Browser-i perdorni?
FireFox
60%
 60% [ 3 ]
Google Chrome
0%
 0% [ 0 ]
Internet Explorer
40%
 40% [ 2 ]
Safari
0%
 0% [ 0 ]
Opera
0%
 0% [ 0 ]
netscape
0%
 0% [ 0 ]
Tjeter
0%
 0% [ 0 ]
Totali i votave : 5
Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 27 më Sat Nov 14, 2009 3:12 pm

Share | 
 

 Sharkoni Me torrent

Shko poshtë 
AutoriMesazh
kristimcs
Administrator
Administrator
kristimcs

Numri i postimeve : 135

MesazhTitulli: Sharkoni Me torrent   Wed Jul 01, 2009 9:10 am

Ketu Do te mund te sharkoni me Torrent.Per te shkarkuaar me torrent ju duhet te keni nje program torrent pse ndonje Plug-In Torrent per WEB BROWSER-in tuaj.Nje program shum i mir per shkarkimin e Torrent esht dhe BitTorrent qe mund ta shkrkoni ketu.

_________________
..::Administrator::..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://connor.net.tc
kristimcs
Administrator
Administrator
kristimcs

Numri i postimeve : 135

MesazhTitulli: Re: Sharkoni Me torrent   Wed Jul 01, 2009 9:28 am

TORRENT >>> Harry Potter and the Half-Blood Prince

Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://connor.net.tc
 
Sharkoni Me torrent
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Connor Forum ™ :: Informatika :: Shkarkime-
Kërce tek: