ForumPortaliPytësoriRegjistrohuidentifikimi
Reklama
Nuk ka akoma kerkese per Reklame
Ortaket

Lirenti.Com - Forumi i Fjales se Lire

Lirenti.Com

LoogTech Forum

LoogTech Forum
Sondazh
Cfare Web Browser-i perdorni?
FireFox
60%
 60% [ 3 ]
Google Chrome
0%
 0% [ 0 ]
Internet Explorer
40%
 40% [ 2 ]
Safari
0%
 0% [ 0 ]
Opera
0%
 0% [ 0 ]
netscape
0%
 0% [ 0 ]
Tjeter
0%
 0% [ 0 ]
Totali i votave : 5
Kush është në linjë
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 27 më Sat Nov 14, 2009 3:12 pm

Share | 
 

 Cfare jeni duke bere ne keto momente? (pervec se jeni ne pc)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Flavita Raven
Anetar Premium
Anetar Premium
Flavita Raven

Numri i postimeve : 16

MesazhTitulli: Cfare jeni duke bere ne keto momente? (pervec se jeni ne pc)   Sat May 30, 2009 9:25 am

ok,pra,po e filloj une...une jam duke sistemuar librat ne raftin tim,se jane bere icik lemsh dhe njekohesisht,duke degjuar kengen Thorn Within te Metallica me volum deri ne fund!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
kristimcs
Administrator
Administrator
kristimcs

Numri i postimeve : 135

MesazhTitulli: Re: Cfare jeni duke bere ne keto momente? (pervec se jeni ne pc)   Mon Jun 01, 2009 4:11 pm

un jam duke u marre me celularin tim se mi ngriti nervat...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://connor.net.tc
 
Cfare jeni duke bere ne keto momente? (pervec se jeni ne pc)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Connor Forum ™ :: Zone e lire :: Chit Chat-
Kërce tek: